LINIA ARDENTE HITZE

Każdy klient może postawić na jeden z pięciu rozmiarów wkładów kominkowych ARDENTE oraz dowolny sposób otwierania drzwiczek – tradycyjnie na bok albo do góry (gilotyna). Do tego dochodzą różne moce grzewcze – od 6 kW do 28,5 kW. Dzięki tak dużej różnorodności rozwiązań łatwo znaleźć coś idealnego dla siebie, co sprawdzi się w prywatnym domu, domku letniskowym i jakimkolwiek innym miejscu, w którym użytkownikom zależy na wysokim komforcie cieplnym oraz wspaniałym klimacie wnętrza.

Różnorodność dostępnych wkładów kominkowych oraz uniwersalność to jednak tylko początek – ARDENTE to produkty, które imponują przede wszystkim innowacyjnością zastosowanych rozwiązań. Nie bez powodu linia ta jest uznawana za najbardziej zaawansowaną technologicznie grupę wkładów powietrznych, jaka znalazła się w ofercie marki HITZE.

Komora spalania, w której zmieści się więcej drewna, a także uchylny żeliwny ruszt, będący całkowitą nowością – dzięki niemu czyszczenie paleniska będzie o wiele łatwiejsze niż dotychczas.

Do tego wszystkiego dochodzą innowacyjny system dopowietrzania komory spalania, który pozwala na płynną regulację dopływu powietrza, a także masywny, żeliwny czopuch, zastosowany w celu dodatkowej akumulacji ciepła.

Istnieje 8 produktów.

Pokaż 1 - 8 z 8 produktów